Batuhan Karadeniz’den Gündem Olan Telefon Görüşmesi!

Beşiktaş Başkan Adayı Serdal Adalı’nın görüntülü aramasıyla Guti ile konuşan Batuhan Karadeniz, Beşiktaş’ta 26 Kasım Pazar günü düzenlenecek Olağanüstü Seçimli Genel Kurul Toplantısı’nda başkan adayı olacak olan Serdal Adalı, Sky Spor’da Hakan Gündoğan ve Batuhan Karadeniz’e konuk oldu.

Programın bir bölümünde Beşiktaş’ın eski futbolcusu Guti ile iletişimde olduğunu söyleyen Adalı, Batuhan Karadeniz’e dönerek, “Batuhan’ın kankasıyla görüşüyoruz” dedi. Konuşmanın ilerleyen kısmında Guti’yi görüntülü arayan Adalı, telefonu Karadeniz’e verdi. Karadeniz, Guti’ye “Naber lan kanka?” diye seslendi.

Guti ise Serdal Adalı’ya kongrede başarılar dileyerek, “Umarım geldiğim zaman Beşiktaş’ın başkanı olarak görürüm dedi.

NE OLMUŞTU?

Uzun yıllar Real Madrid’de oynayan İspanyol futbolcu Guti Hernandez, 2010-11 ve 2011-12 sezonlarında Beşiktaş forması giymişti. Beşiktaş altyapısından yetişen Batuhan Karadeniz’in Eskişehirspor forması giydiği dönemde bir Beşiktaş maçı öncesi seremonide “Guti naber lan?” diyerek İspanyol futbolcuya seslenmesi uzun süre gündem olmuştu.

Guti’ye seslendiği videoyla ilgili geçtiğimiz günlerde konuşan Karadeniz, “Guti ne zaman içse beni hatırlıyordu, sahada tanımadı beni. Gece kulübünde hep tanıyordu. ‘Oo kanka, how are yo my friend?’ diyordu” ifadelerini kullanmıştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x